<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Tom Clancy
překlad: Viktor Janiš

ŠPINAVÁ HRA
náhodně vybraná ukázka

[Toto dílo je chráněné a proto není možné jej zveřejnit celé, jelikož by to odporovalo platnému autorskému zákonu ČR. V této knize můžete listovat pouze v rozmezí 4 stran.]

 

Hra o trůny LCG - Strážci na zdi -
 
 
cena původní: 299 Kč
cena: 281 Kč
Hra o trůny LCG - Strážci na zdi -
Tom Clancy V oku bouře - Maden Mike
 
 
cena původní: 399 Kč
cena: 339 Kč
Tom Clancy V oku bouře - Maden Mike
Tom Clancy´s True Faith And Allegiance - Greaney Mark
 
 
cena původní: 660 Kč
cena: 587 Kč
Tom Clancy´s True Faith And Allegiance - Greaney Mark

 

Knihy za hubičku v době koronaviru!

Po dobu celostátní karantény zcela mimořádně dáváme k dispozici všechny balíčky kompletních knih za akční ceny, které jsme navíc ještě výrazně snížili.

Nyní od nás můžete získat e-knihy do svých čteček a jiných zařízení až o 75% levněji. U větších balíčků vás 1 kniha přijde na méně než 10 Kč!

Vše k dispozici ve formátech ePub  i PDF .

   1   >

 

Poděkování

Za cenné rady při přípravě rukopisu bych chtěl poděkovat Jerome Preislerovi. Můj dík rovněž patří Larrymu Segriffovi, Denise Littleové, Johnu Helfersovi, Robertu Youdelmanovi, Tomu Mallonovi, skvělým lidem z Putnam Berkley Group včetně Phyllis Grannové, Davida Shankse, Toma Colgana, Douga Littlejohnse, Franka Boosmana, Jima Van Vertha, Douga Oglesbyho, ostatním členům týmu Politika a dalším výborným lidem z firmy Red Storm Entertainment. Jako vždy bych chtěl poděkovat svému agentu a příteli Robertu Gottliebovi z William Morris Agency. A teď už je jen na vás. moji čtenáři, abyste posoudili, nakolik úspěšné bylo naše úsilí.

Když už jsme u toho děkování - je mou velmi příjemnou povinností poděkovat Mileně Kurillové za obětavou pomoc s četnými ruskými reáliemi (obzvláště s ruským kriminálnickým slangem), Lubomíru Háčikovi a Leonidu Křížkovi za cenné připomínky k vojenské terminologii a v neposlední řadě příteli Richardu Podanému, redaktorovi více než odpovědnému.

 

Viktor Janiš

 

   1   >

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle

TOPlist