<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

John Grisham

ADVOKÁT CHUDÝCH
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

Advokát chudých - Grisham John
 
 
cena původní: 299 Kč
cena: 251 Kč
Advokát chudých - Grisham John
The Reckoning : the electrifying new novel from bestseller John Grisham - Grisham John
 
 
cena původní: 199 Kč
cena: 177 Kč
The Reckoning : the electrifying new novel from bestseller John Grisham - Grisham John
Theodore Boone The Scandal - Grisham John
 
 
cena původní: 318 Kč
cena: 318 Kč
Theodore Boone The Scandal - Grisham John

 

Knihy za hubičku v době koronaviru!

Po dobu celostátní karantény zcela mimořádně dáváme k dispozici všechny balíčky kompletních knih za akční ceny, které jsme navíc ještě výrazně snížili.

Nyní od nás můžete získat e-knihy do svých čteček a jiných zařízení až o 75% levněji. U větších balíčků vás 1 kniha přijde na méně než 10 Kč!

Vše k dispozici ve formátech ePub  i PDF .

    1    

 

Michael Brock je právníkem ve firmě Drake & Sweeney. Jednoho dne přijde do firmy člověk, který zavře 9 právníků jako rukojmí v konferenční místnosti. Muž je po nějaké době zastřelen. Druhý den v práci z novin zjistí, že se jmenoval DeVon Hardy a také jeho právního zástupce, za kterým se okamžitě rozjel. Jmenoval se Mordecai Green. Michael také jede do Memphisu za svými rodiči, aby si urovnal myšlenky a trošku je seznámí se svým plánem do budoucnosti. Jakmile se vrátí do práce, zjišťuje záležitosti ohledně DeVona Hardyho, který byl vystěhován jejich firmou. Jde za mužem, který měl celý ten případ měl na starost, ale nic mu neřekl. Michael si všiml, že u dveří stojí muž, který se na něj neustále díval. Jmenoval se Hector Palm.

Druhý den měl na stole ve své kanceláři papír a na něm bylo 10 jmen. Michael však nevěděl, co to má znamenat. Vtom mu zavolal Mordecai a zeptal se, co dělá a zda by mu nešel pomoct do útulku pro bezdomovce. V útulku se seznámil s rodinou, která byla také vystěhována jako DeVon Hardy. Den na to si v novinách přečetl, že rodina v autě zemřela na otravu. Byla to ta samá rodina jako v předešlý den. Aby se toho dověděl více, ukradne v práci spis a dá výpověď. Doma na něj čeká jeho žena Clair, která mu oznamuje, že se chce rozvést.

Michael pomáhá Mordecaiovi v práci a připravují se na soud, který chystají proti společnosti Drake & Sweeney. Michael zaplatil rodině pohřeb, aby zahrál lidem na city a bude to jejich hlavní karta u soudu. Jenže jejich svědka Hectora Palmu odvezli do Chicaga... Michael pro něj jede a přiveze ho zpět. U soudu požadují za 15 vystěhovaných lidí, které firma neoprávněně vyhodila z domu, dohromady 375000 dolarů. Jelikož ale Michael neoprávněně ukradl spis, je mu na 6 měsíců zabavena licence...

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle

TOPlist