<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

František Nepil

DOBROU A JEŠTĚ LEPŠÍ NEDĚLI
náhodně vybraná ukázka

[Toto dílo je chráněné a proto není možné jej zveřejnit celé, jelikož by to odporovalo platnému autorskému zákonu ČR. V této knize můžete listovat pouze v rozmezí 3 stran.]

 

Dobrou a ještě lepší neděli - Nepil František
 
 
cena původní: 229 Kč
cena: 183 Kč
Dobrou a ještě lepší neděli - Nepil František
Pohádkový svět Františka Nepila - Nepil František
 
 
cena původní: 199 Kč
cena: 167 Kč
Pohádkový svět Františka Nepila - Nepil František
Po Praze chodím - Nepil František
 
 
cena původní: 199 Kč
cena: 159 Kč
Po Praze chodím - Nepil František

 

Knihy za hubičku v době koronaviru!

Po dobu celostátní karantény zcela mimořádně dáváme k dispozici všechny balíčky kompletních knih za akční ceny, které jsme navíc ještě výrazně snížili.

Nyní od nás můžete získat e-knihy do svých čteček a jiných zařízení až o 75% levněji. U větších balíčků vás 1 kniha přijde na méně než 10 Kč!

Vše k dispozici ve formátech ePub  i PDF .

   1   >

 

První vydání této knihy (1992) se rozplynulo a zmizelo v nepřehledném moři knih, které tehdy nabízely knižní pulty i pouliční stánky s knihami. Od té doby se čas od času vynořilo pár dotazů od čtenářů, v které knize Františka Nepila si mohou přečíst Pochování, Jak rozbalovat vánoční dárek Dopis Ježíškovi či Tloustnout znamená stárnout. František už tu ale s námi nebyl, aby mohl odpovědět, že v Dobré a ještě lepší neděli.

Druhé vydání provázejí původní ilustrace. Miloslav Jágr v nich nesčetněkrát portrétoval autora a tím propojil ilustraci s textem pevným, až nerozlučným způsobem. Dobrá a ještě lepší neděle se tak stala trvalou připomínkou jejich dlouholeté spolupráce i zrajícího přátelství, které pokračuje dál i tam na druhém břehu, kde se již oba opět setkali.

Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem našla odvahu a k původním dvaceti sedmi fejetonům jsem přidala ještě dva, dosud knižně nepublikované: Nad prvním listem kalendáře a Karel IV. Doufám, že rozšíří, ale nenaruší, pečlivě promyšlený výběr samotného autora. Chci věřit, že mi to František i čtenáři s laskavostí jim vlastní dodatečně schválí.

 

Zdena Nepilová

 

   1   >

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle

TOPlist