<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Eduard Bass

KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
recenze, ukázky
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -50% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

    1   >

 

Recenze

Starý Klapzuba měl v chalupě 11 synů a nevěděl, co s nimi. Až ho jednou napadlo udělat z nich fotbalové mužstvo. Cvičil se syny každý den po dva roky. Dopracoval se s nimi až k zapsání na Mistrovství České republiky jako SK Klapzubova jedenáctka. Samozřejmě byli moc dobří a mistrovství vyhráli.

Jednoho dne se vydali na mistrovství Evropy. Při projíždění Evropou prožili mnohá dobrodružství. Stali se také mistry světa. Když připlouvali z Austrálie, jejich loď se potopila. Oceán je zanesl na neznámý ostrov, kde žili lidožrouti. I ti věděli o slávě Klapzubovy jedenáctky a dali jim šanci – když nad nimi vyhrají ve fotbale, nesnědí je. Pokud tomu bude naopak, stanou se jejich velkým chutným obědem. Klapzubova jedenáctka samozřejmě vyhrála a všichni se dostali zpět domů.

 

    1   >

 

 

 

[Listovat]

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist