<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Agatha Christie

PRASKLÉ ZRCADLO
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -50% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

    1    

 

Recenze

Děj se odehrává v malém městečku St. Mary Meadu v odlehlé části Anglie. Mimo jiné zde žije ´slečna´ Marplová, která je na svůj věk velmi čiperná a jejímu zdraví neprospěje nic tak dobře, jako pořádná záhada.

Píše se rok 1962 a je krásný slunečný den. Úchvatná filmová hvězda Mariny Greggová se svým manželem, režisérem Jesonem Ruddem pořádají ve své nově zakoupené vile v Gostington Hallu večírek. Tato akce má být ku prospěchu nemocnici sv. Jana, ale také zábavou zdejších obyvatel. Dojde zde k podivné vraždě a v dalších dnech ještě k řadě dalších. Policie pátrá, ale bez úspěchu. Za místního šerifa, jež je taktéž s rozumem v koncích, vyřeší tuto zapeklitou situaci nenahraditelná slečna Jane Marplová, známá jako místní kriminalistka amatérka.

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist