<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Robin Cook

OSUDNÁ LÉČBA
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti
    1    

 

Stručný obsah

Tento román z lékařského prostředí nás zavádí do Bartelu, malého městečka, do něhož se přestěhují hlavní hrdinové - rodina Wilsonova.

Manželé David a Angela se do Bartletu přestěhovali z Bostonu, a to kvůli nové, lepší práci v nemocnici a lepšímu ovzduší pro jejich dceru Nikki, která má chronické dýchací onemocnění.

Růžová představa o novém životě ale brzy vezme za své. Davidovi pacienti začnou záhadně umírat a všichni mají stejné příznaky. V domě Wilsonových je nalezena mrtvola muže, který zmizel před osmi měsíci. Angela sama začne pátrat po vrahovi, protože policie je naprosto neschopná. Nakonec přes ohrožení života vypátrá pravého zabijáka a zjistí, že lidé v nemocnici umírají z důvodu velké náhlé dávky radioaktivního záření. Dával ho tam jistý muž, který chtěl snížit velké výdaje pojišťovny za pacienty.

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist