<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Dick Francis

CÍLOVÁ ROVINKA
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -50% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

    1    

 

Recenze

Derek Franklin je dostihový jezdec na vrcholu své kariéry. Právě si léčí zranění a sní o úspěchu v blíľícím se Zlatém poháru. Navíc se musí vyrovnat s nečekanou smrtí starąího bratra Grevilla. Jakoby byl postaven na start mimořádného dostihu-překáľka následuje za překáľkou a cílová rovinka v nedohlednu, dramatické události se střídají a vytvářejí pevný řetěz příčin a následků. Charaktery se obnaľují, i svět kolem koní a dostihů předvádí daląí stránky. Spolu s ním jako vľdy poznáváme víc i o jiných sférách lidské činnosti-Greville totiľ byl dovozcem drahokamů, občanským soudcem a milovníkem nespočetných elektronických přístrojů. S tím vąím Dick Francis seznámí čtenáře prostřednictvím tradičně strhujícího příběhu.

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist