<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

František Gellner

POVÍDKY A SATIRY (Spisy II)
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -40% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

    1    

 

Recenze

Kandidatura doktora Vidučky

Doktor Vidučka byl advokát. Všechny vydělané peníze hlídala jeho manželka. Doktor měl mnoho bláznivých nápadů a jedním z nich byla kandidatura při nastávajících volbách. Doktor pořádá schůze a shání nové voliče (platí za ně útratu v restauracích). Vše jde jako po másle. Na poslední schůze se sejde doktor a jeho protikandidát. Oba jsou zachyceni davem a velice těžko se jim daří uprchnout. Kandidatura je pryč. Pan doktor Vidučka se své kandidatury dobrovolně vzdává. Jeho žena již není nadšena tím, že bude paní poslancovou, a domů přicházejí stále nové a nové účty z restaurací, kde doktor Vidučka získával své voliče.

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist