<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Lenka Lanczová

MOST DO ZEMĚ LÁSKY
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti
    1    

 

Recenze

Tento román vypráví o dívce jménem Hanka Kolářová, která je studentkou třetího ročníku jazykové školy. Spolu se svou kamarádkou Denisou, prožívají běžné starosti dnešních středoškoláků a také spoustu vzrušení při jízdách stopem a na chalupě o víkendu bez rodičů. Obě dlouhovlasé, modrooké blondýnky, které na pohled vypadají úplně stejně, si rozumí líp, než skutečná dvojčata.

Dokud se neobjeví kluk Marek, se kterým se Hanka seznámí a šíleně se do něj zamiluje. Tento kluk hraje v kapele Pěst, a také má auto, se kterým jezdí s Hankou na výlety, když má volno: dělá ve spořitelně hlídače, a skoro každý den má noční.

Denisa si také najde kluka Luboše, se kterým se snaží strávit svůj volný čas, dokud Denisa z ničeho nic nezmizí. Hanka se jí snaží sehnat, ale je to marné. Nahlásila to policii, která ji po pěti dnech našla - uškrcenou. A tak Hanka zjišťuje, že to v životě není jednoduché.

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist