<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Lenka Lanczová

STOPA V MÉM SRDCI
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti
    1    

 

Recenze

Hlavní hrdinka tohoto románu je patnáctiletá Anna Jarešová, přezdívaná ,,miss šoking", protože ráda mění svůj vzhled a neustále tim šokuje své okolí. Další postava je Roman, krásný, mladý, vtipný a všemi dívkami žádaný kluk. Každou holku měl jen na sex. Dále pak ,,Baron", Tim, Lešek a Josefína.

Anna jede společně se svou mamkou a babičkou do Strachovic, aby zde strávila část letních prázdnin. Mají být ubytované ve snobském hotelu - Mlýn. Jelikož nevědí, kde se přesně nalézá, zastaví na Strachovickém náměstí, aby se někoho zeptaly. Zastaví u fontány, okolo které je partička kluků, kteří si hned všimnou Anny, která vystoupila u auta. Anna se na první pohled zamiluje do Romana, nejhezčího z kluků. Kluci jim ochotně vysvětlí, kde se Mlýn nalézá.

V hotelu se hned ubytují, nutno dodat, že hotel je opravdu přepychový. Večer jdou na večeři, na které se seznámí s rodinou Maškových. Maškovi mají krásnou dceru Josefínu, která je ve stejném věku jako Anna. Děvčata si jdou zahrát tenis a k jejich údivu se na kurtech objeví Roman a Tim, oba se na děvčata zářivě usmívají.

Josefína se zamiluje do Tima. Kluci je pozvou na večerní diskotéku, na které se společně užívají. Při této příležitosti jim kluci představí zbytek party: ,,Barona", přezdívají ho tak proto, že bydlí na Strachovickém zámku a zároveň je na tomto zámku průvodcem. Dále pak Leška, který je taktéž průvodce na zámku.

Anna začne chodit s Romanem, který ji však nemiluje a chce ji jen dostat do postele. Anna však ještě nechce a tak ji Roman nechá. Chvíli jí to sice mrzí, ale pak si uvědomí, že miluje Leška. Leškovi také není lhostejná. Lešek ji vyzná lásku a Anna jeho city opětuje. Poprvé se spolu milují. Pobyt ve Mlýně však brzy skončí a Anna se vrací domů s krásnými vzpomínkami a Leškovým telefoním číslem.

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist