<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

 

Elektronická kniha

Guy de Maupassant: Bel Ami

Místo jedné knihy můžete získat celý balíček knih od tohoto autora s výraznou slevou!
Balíček knih:
Guy de Maupassant
(EN)

 

Poplatek za elektronickou knihu: 42 Kč

Platit můžete z účtu PayPal nebo vaší platební kartou.

PDF    ePub
V ceně jsou oba formáty PDF + ePub
ke stažení ihned

 

NEBO...

 

... můžete stáhnout tuto knihu
v PDF, ePub a MOBI


na Novém Literárním doupěti

 

Stahování elektronických knih (e-book) je zpoplatněno prostřednictvím systému PayPal. Cena za stažení knihy se liší v závislosti na její velikosti. Uhrazený poplatek není cenou za knihu jako takovou (ta je v elektronické on-line podobě přístupná na webu Literární doupě zdarma), nýbrž slouží k uhrazení nákladů na zdroje a vygenerování souborů elektronické knihy, na vývoj této služby a k pokrytí transakčních poplatků PayPalu.

Soubory (v současné době ve formátech PDF a ePub) jsou generovány automaticky a jsou obsahově shodné s knihami přístupnými na webu Literární doupě. Jejich výhodou je umístění všech částí knihy v jediném souboru, který je velmi vhodný i pro případný tisk nebo zobrazení ve čtečkách. U každé zaplacené knihy jsou vždy k dispozici ke stažení oba formáty.

O uskutečněné platbě je uživatel informován přímo službou PayPal prostřednictvím e-mailu. Bezprostředně po provedení platby je uživatel presměrován na stránku s odkazem na příslušné soubory. Tento odkaz je platný po dobu šesti hodin od zaplacení, v případě výpadku při stahování je tedy možné kdykoliv během této doby stáhnout soubor znovu.

V případě jakýchkoliv problémů se stažením souboru elektronické knihy nebo kvalitou samotného dokumentu nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese ld@johanesville.net. V zájmu usnadnění identifikace problému uveďte knihu (jméno autora a její číslo, resp. název) a přibližný čas stažení, resp. pokusu o stažení.

TOPlist