Knihy ke čtení online i stažení v PDF a ePub
NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

Novinky


[Aktuality]  [Výhledy]

Plánované změny a vylepšení

Noví autoři:

(celkem 1 nových autorů)

Nové knihy:

(celkem 212 nových knih: 120 kompletních děl, 23 ukázek, 69 recenzí/referátů/obsahů)

 

Dále připravujeme...

    Kromě již zprovozněné možnosti stahování knih v PDF a ePub formátu pracujeme také na podpoře dalších formátů, zejména Mobi (podporovaný např. čtečkou Kindle), PDB pro PalmOS a další, abychom obsah naší virtuální knihovny zpřístupnili i majitelům mobilních zařízení (čteček, handheldů, mobilů, tabletů apod.).

    Již jsme zprovoznili Diskusní fórum. Tím to však nekončí - plánujeme zavedení systému, umožňujícího nejen publikování vlastních literárních děl, ale i vzájemné hodnocení a třídění dle vlastních kritérií, např. čtenosti, oblíbenosti, žánru apod.

    V rámci celkového vylepšení informační struktury tohoto webu plánujeme rozčlenění děl a autorů podle žánrů, rozdělení autorů podle období nebo literárních proudů apod.
Dále bychom rádi zavedli tabulku autorů s časovými osami pro přímé porovnání období jejich života.

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2024 Johanesville

TOPlist