Knihy ke čtení online i stažení v PDF a ePub
NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -40% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

Akce tohoto týdne:

Paulo Coelho: balíček 5 elektronických knih (PDF+ePub)     za 184  110 Kč (-40%)

Náhodná ukázka:

1854

113. Václavu Hankovi

Vašnosti!

 

Prosila bych velice, kdybyste mi tu službu prokázať mohl, zapůjčiť mi na krátký čas „Bohyně Slávy“ a „Zpěvánky“ od Kollára a první čtvrtletí Včely od roku 1848. Je mi toho třeba, a nemohu se nikde obejíť; byla bych osobně k Vážnosti zašla, anť si přeju o lecčem promluviti, ale choroba nedovoluje mi celého čtvrt léta již ze světnice vycházeť, musím čekať na stálé, pěknější počasí.

S hlubokou úctou Vašnostina služebnice

Božena Němcová

V Praze 18 7/2 54.

[ADRESA:]

Jeho Blahorodí / Vysocectěnému Pánu panu / Václavu Hankovi

 

(Božena Němcová, Listy II)

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2024 Johanesville

TOPlist