Knihy ke čtení online i stažení v PDF a ePub
NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

Akce tohoto týdne:

Hans Christian Andersen: balíček 8 elektronických knih (PDF+ePub)     za 247  136 Kč (-45%)

Náhodná ukázka:

6.

Možná si řeknete: dobře to skončilo a pan Ashe nepochybně poslal šek s velice pěknou částkou. Nezapomínejte však, že Nero Wolfe opustil soudní přelíčení mimo jiné také proto, že mu dělalo strašné potíže sedět kousek od navoněné madam a čekat, až ho povolají k svědecké výpovědi. A teď ho to čekalo ještě jednou, jakmile bude státní zastupitelství připravené zahájit soudní přelíčení proti skutečnému vrahovi. Po určitou dobu to vypadalo, že ho to opravdu nemine. Týden před zahájením procesu se však dověděl, že jeho přítomnost není nutná, a tak tam nemusel. K tomu, aby obžaloba přesvědčila porotu o tom, že vinen je Clyde Bagby, měla dost důkazů i bez něj. A tak zněl i rozsudek.

 

(Rex Stout, Další svědek)

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2024 Johanesville

TOPlist