Knihy ke čtení online i stažení v PDF a ePub
NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

Akce tohoto týdne:

Jules Verne: balíček 12 elektronických knih (PDF+ePub)     za 528  238 Kč (-55%)

Náhodná ukázka:

Kdysi jsem psával divadelní hry. Lidé v nich nepřetržitě hovořili, ale jejich slova se míjela, jejich promluvy kolem sebe proplouvaly jako kluzká těla ryb, ani se navzájem nedotkly. Psal jsem tak, poněvadž jsem nevěřil, že bychom mohli vystoupit ze své samoty? Anebo proto, že jsem potřeboval najít způsob, jak se vyhýbat odpovědím? Tam, kde se slova míjejí, kde se lidé míjejí, nemůže dojít k opravdovému sporu. Anebo jsem tušil, že člověk sám sebe neobhájí v očích druhého, a mluví-li, tedy jen proto, aby přehlušil ticho, které se kolem něho rozprostírá? Aby si zastřel skutečnost, kterou zaznamená nanejvýš jen ve výjimečné chvíli prozření?

str. 88

 

(Ivan Klíma, Láska a smetí)

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2024 Johanesville

TOPlist