<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Vladimír Páral

MUKA OBRAZNOSTI
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -50% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

    1    

 

Recenze

Marek Paar inspirován hrdiny svých oblíbených romantických autorů chce jako čerstvý inženýr začít bohatý život. Vejde do socialistické reality chemického závodu a vytýčí si cíl získat svou šéfovou Zinu Zachovou, která je ale milenkou náměstka ředitele podniku.

Po dlouhém dobývání se v posledním okamžiku Zina podvolí. Vztah milenců bují a košatí se až k totální rozkoši. Ale Markova touha a její naplňování jej vede k dalším milenkám, za což se Zina mstí a Marek je nucen odejít z podniku na klidné místo, kde chce opět opravdu začít a být spisovatelem. Zina se vrací ke svému předchozímu milenci.

Duševní excitace Marka autor zmiňuje v několika uzlech všedních reálií. Tytéž události jsou autorem popisovány očima několika aktérů, čímž nabývají plastičnosti.

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist