<<< Zpět na Literární doupě - přehled všech autorů a knih

Halina Pawlowská

BANÁNOVÉ CHYBIČKY
recenze
(pro čtenářský deník nebo referát)

 

 

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší ještě více knih s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub , PDF  a MOBI.

 Přejít na nový web Literární doupě

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti
    1    

 

Když se řekne „Banánové rybičky“, automaticky většina z nás doplní jméno „Halina Pawlowská“.

Redaktorka, moderátorka a jedna z nepopulárnějších českých autorek současnosti. Známá je nejen svým pořadem v České televizi „Banánové rybičky“, ale i svými humoristickými knížkami Díky za každé nové ráno, Proč jsem se neoběsila a v neposlední řadě i Banánové chybičky.

Kniha „Banánové chybičky“, která byla vydána již v roce 2003, má na knižních pultech stále své místo a před svou starší sestrou „Banánové rybičky“, se rozhodně stydět nemusí. Lehkost, s jakou Halina Pawlowská popisuje úskalí (nejen svého) života a samozřejmost, s níž si dělá legraci ze svého okolí i sebe samé, pobaví každého čtenáře, který má alespoň špetku smyslu pro humor.

Kniha je rozdělena do jednotlivých kapitol, stejně jako televizní talkshow „Banánové rybičky“. Například - “jak přežít zdravý životní styl, horší já, nedostatek romantiky, obavy a strach, svody, dobré úmysly“ a mnoho dalších. Vzájemně se doplňují a prolínají. Společný mají kromě autorství i cynický optimismus, často protkaný až tragikomickými prvky. Ostatně na to jsou čtenáři Haliny Pawlowské již zvyklí.

 Tato kniha na Novém Literárním doupěti

 

    1    

 

 

 

[Obsah]


© Literární doupě
on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu;
knihy zdarma (free e-books) v epub a pdf, recenze, ukázky, citáty, životopisy, knihy pro Kindle a další čtečky

TOPlist