NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Knihy za hubičku v době koronaviru!

Po dobu celostátní karantény zcela mimořádně dáváme k dispozici všechny balíčky kompletních knih za akční ceny, které jsme navíc ještě výrazně snížili.

Nyní od nás můžete získat e-knihy do svých čteček a jiných zařízení až o 75% levněji. U větších balíčků vás 1 kniha přijde na méně než 10 Kč!

Vše k dispozici ve formátech ePub  i PDF .

Novinky


[Aktuality]  [Výhledy]

Plánované změny a vylepšení

Noví autoři:

(celkem 7 nových autorů)

Nové knihy:

(celkem 485 nových knih: 379 kompletních děl, 36 ukázek, 70 recenzí/referátů/obsahů)

 

Dále připravujeme...

    Kromě již zprovozněné možnosti stahování knih v PDF a ePub formátu pracujeme také na podpoře dalších formátů, zejména Mobi (podporovaný např. čtečkou Kindle), PDB pro PalmOS a další, abychom obsah naší virtuální knihovny zpřístupnili i majitelům mobilních zařízení (čteček, handheldů, mobilů, tabletů apod.).

    Již jsme zprovoznili Diskusní fórum. Tím to však nekončí - plánujeme zavedení systému, umožňujícího nejen publikování vlastních literárních děl, ale i vzájemné hodnocení a třídění dle vlastních kritérií, např. čtenosti, oblíbenosti, žánru apod.

    V rámci celkového vylepšení informační struktury tohoto webu plánujeme rozčlenění děl a autorů podle žánrů, rozdělení autorů podle období nebo literárních proudů apod.
Dále bychom rádi zavedli tabulku autorů s časovými osami pro přímé porovnání období jejich života.

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2020 Johanesville

TOPlist