NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Knihy za hubičku v době koronaviru!

Po dobu celostátní karantény zcela mimořádně dáváme k dispozici všechny balíčky kompletních knih za akční ceny, které jsme navíc ještě výrazně snížili.

Nyní od nás můžete získat e-knihy do svých čteček a jiných zařízení až o 75% levněji. U větších balíčků vás 1 kniha přijde na méně než 10 Kč!

Vše k dispozici ve formátech ePub  i PDF .

Stephenie Meyerová


[životopis] [dílo] [odkazy] [citáty

 

Stephenie Meyer
[24.12.1973]

Stephenie Meyer - fotografie
[1] [2] [3]

Stephenie Meyerová se narodila v USA koncem roku 1973. Vyrůstala v Phoenixu v Arizoně se svými pěti sourozenci a nadále v Phoenixu žije.

Vystudovala střední školu (Chaparral High School) ve Scottsdale v Arizoně a následně Brigham Young University v Utahu. Je vdaná a má tři syny (Gabo, Seth a Eli). Je členem Církve Ježíše Krista svatých posledních dnů a je přesvědčenou puritánkou.

Stephenie Meyerová chtěla jít studovat právnickou fakultu, jelikož cítila, že nemá mnoho šancí se stát spisovatelkou. Až po narození nejstaršího syna Gabeho se rozhodla začít s psaním. Předtím Meyerová pracovala jako recepční v realitní kanceláři. První její knihou bylo Stmívání, ke které získala inspiraci ve snu. Román dopsala během tří měsíců. Stephenie Meyerová neměla původně román Stmívání vydat, ale na nátlak své sestry zaslala svůj rukopis do agentury. Uspěla však až po devíti odmítnutích a ještě koncem téhož roku podepsala smlouvu na další tři knihy.

Román Stmívání byl vydán v roce 2005 a umístil se v žebříčku nejprodávanějších knih pro děti na pátém místě. Stephenie Meyerová prodala práva do více jak 26 zemí světa a román dostal cenu „Nejlepší kniha roku" od prestižního časopisu Publishers Weekly. Stephenie následně rozšířila sérii o další tři knihy: Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. V roce 2008 pak vydala román pro dospělé Hostitel.

  
  

 

Stephenie Meyerová - Burton Ryan, MacNeil Dave, Swan Kirsty
 
 
cena původní: 59 Kč
cena: 50 Kč
Stephenie Meyerová - Burton Ryan, MacNeil Dave, Swan Kirsty
Hostiteµ - Meyerová Stephenie
 
 
cena původní: 317 Kč
cena: 314 Kč
Hostiteµ - Meyerová Stephenie
Prom Nights From Hell - Meyerová Stephenie
 
 
cena původní: 237 Kč
cena: 211 Kč
Prom Nights From Hell - Meyerová Stephenie

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2020 Johanesville

TOPlist