Knihy ke čtení online i stažení v PDF a ePub
NEJVĚTŠÍ ON-LINE KNIHOVNA V ČR

Nové Literární doupě!

Literární doupě bylo modernizováno a přechází pod novou doménu literdo.com!.

Nový web LD vám přínáší stejně hodnotný obsah jako tyto stránky, ale v lepší podobě a s možností výhodného stahování většího množství e-knih podle vlastního výběru (tedy nejen jednotlivých knih nebo balíčků podle autorů) ve formátech ePub  i PDF .

POZOR!!! Při této příležitosti dáváme mimořádně k dispozici pro prvních 100 zájemců slevový kupón na -40% na e-knihy na novém LD (při objednávce alespoň za 100 Kč před slevou). Kód kupónu je: nld2023

Akce tohoto týdne:

Franz Kafka: balíček 14 elektronických knih (PDF+ePub)     za 478  215 Kč (-55%)

Náhodná ukázka:

“Pan Rudolff včera zastřelil svou paní a sebe,” volal na nás kdosi.

Ubohý muž, pravili jsme si dojati, dovedl nás tak napínavě zaměstnávati. Těšívalo nás, tiché Jagy, našeptávati mu děsivá podezření, barviti svá slova zlověstným přízvukem soustrasti, býti nápadně diskrétními, což budí nepokoj, a podivně mlčeti, což vzbuzuje domněnky podezřivých. Sotva s úsměvem zpracovávali jsme svou taktní strategii a mlčelivou guerillu intrik a chytrostí. Býval neskonale zajímavý ve svých výbuších žárlení. A nyní rozpletl naše prádlo spěšněji, než jsme se nasytili úkladnou hrou pletich. Koho nyní obmyslíme svou skrytou prací snovačů osudu? Kde zase budeme navíjeti příští dramata? Rudolff, žel, nám odešel; a my jsme nyní také Nezaměstnaní.

 

(Karel Čapek, Juvenilie)

úvod ~ novinky ~ autoři ~ díla ~ galerie ~ historie ~ perličky ~ slovník ~ odkazy ~ fórum

mapa webuediční plánkniha návštěve-mail

 

Literární doupě - on-line knihovna, zdroj pro čtenářský deník, referáty, seminárky z češtiny, přípravu na maturitu a povinnou četbu; knihy zdarma (free e-books), recenze, ukázky, citáty, životopisy, e-knihy ke stažení do čtečky (Kindle a další)

 

© 1999-2024 Johanesville

TOPlist